Postęp prac na budowie – Libra Residence
Skontaktuj się z nami
Zapytaj o mieszkanie
24.07.2023

Postęp prac na budowie

W inwestycji Libra Residence w Krakowie zostały już wykonane istotne prace budowlane.

W inwestycji Libra Residence w Krakowie zostały już wykonane istotne prace budowlane. Zakończyliśmy prace ziemne związane z konstrukcją garażu budynku. Następnie przystąpiliśmy do budowy konstrukcji, która obecnie znajduje się w stanie surowym. Montaż stolarki okiennej został również zrealizowany, przyczyniając się do zamknięcia bryły inwestycji. Kolejnym etapem było pokrycie dachem, które osiągnęło stan surowy zamknięty.

Ukończyliśmy również prace instalacyjne, obejmujące zarówno instalacje sanitarne, jak i elektryczne. Roboty wykończeniowe, takie jak tynki wewnętrzne i wylewki, są także zrealizowane, powierzchnie są już gotowe pod kolejne etapy wykończenia.

Aktualnie koncentrujemy się na elewacji kamiennej budynku od strony ulicy oraz elewacji dziedzińca (patio). Pragniemy zapewnić estetyczny wygląd zewnętrzny obiektu, który harmonijnie wkomponuje się w otoczenie.

Niezmiennie trwają prace związane z wykończeniem wnętrz powierzchni wspólnych. Dążymy do stworzenia komfortowych i przyjemnych przestrzeni dla przyszłych mieszkańców, dbając o każdy szczegół.

Dzięki postępom, jakie osiągnęliśmy na budowie inwestycji Libra Residence, jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszych klientów i zapewnimy wysoki standard tego nowoczesnego kompleksu. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, aby być na bieżąco z kolejnymi aktualnościami dotyczącymi tego projektu.