Zapytaj o mieszkanie

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

 

db GROUP powstało w 2010 roku z inicjatywy mgr inż. arch. Małgorzaty Jezierskiej i mgr inż. Jakuba Janiszewskiego.

W roku 2018 do grona wspólników dołączył mgr inż. arch. Michał Jezierski. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyliśmy pracując z powodzeniem dla renomowanych firm projektowych, deweloperskich i sieci hotelowych.

W ostatnich latach działalności realizując inwestycje hotelowe współpracowaliśmy z międzynarodowymi sieciami hotelowymi, w szczególności Hilton Worldwide, Accor, IHG, Louvre Hotels Group.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Nasza współpraca z siecią Hilton Worldwide zaowocowała uzyskaniem w 2017 roku certyfikatu rekomendowanego Projektanta, Projektanta Wnętrz oraz Project Managera na terenie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. W roku 2022 nasz projekt wnętrz hotelu Curio Collection by Hilton Hotel Saski Kraków został wybrany jako najlepszy projekt wnętrz hotelowych w Polsce.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z nowym, świeżym podejściem. Zdobyta przez nas wiedza i doświadczenie pomaga naszym Klientom realizować projekty zgodnie z uzgodnionym i przyjętym harmonogramem, w ramach ustalonego budżetu
i w oczekiwanej najwyższej jakości.

Nasze usługi to gwarancja oszczędności czasu i środków na każdym etapie inwestycji. Mamy świadomość, że każde zlecenie jest zarówno Państwa, jak i naszą wizytówką.

To wystarczająco silna motywacja dla naszej pracy i gwarancja jakości naszych usług dla każdego klienta.

ZAPYTAJ O OFERTĘ